Wycieraczki samochodowe » Zasady wysyłki
Dobór wycieraczek

Zasady wysyłki

       Formy wysyłki produktów w sklepie DIPP.pl - wycieraczki samochodowe.


 
 

Zależy nam aby jak najszybciej nasze wycieraczki znalazły się u Państwa. Z tego powodu wszystkie przesyłki wysyłamy kurierem In-post. Wysyłki są realizowane w dniu zamówienia, wyjątkiem są zamówienia złożone w późniejszych godzinach już po odbiorze przesyłek od nas przez kuriera. Przyjmujemy ,że godzina graniczna to godzina 12:00 jednak w większości przypadków realizujemy  w tym samym dniu zamówienia złożone nawet do godziny 15:00      

 

 

Czas dostarczenia naszych wycieraczek Państwu

 

 

99% przesyłek dociera na następny dzień roboczy od zamówienia. Zlecając wysyłkę wskazujemy firmie przewozowej Państwa nr telefonu tak aby ułatwić doręczenie. Tylko nieliczna część przesyłek realizowana jest przez firmę kurierską w dłuższym terminie. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z dostarczeniem naszych produktów kontaktujemy się z przewoźnikiem aby problemy te rozwiązać. 

 

 

Koszty wysyłki
 

Wysyłka zamówień powyżej 150 zł realizowane są bezpłatnie. W przypadku zamówień na mniejsze kwoty kształtuje się następująco:

Kurier przy przedpłacie - 12 zł
Kurier przy odbiorze (za pobraniem)  - 15 zł
 

Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu