Strona główna1 » SAAB

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

SAAB

SAAB

Wycieraczki SaabSaab to kolejna firma motoryzacyjna, której początki powiązane były przede wszystkim z przemysłem lotniczym. Po II wojnie światowej zapotrzebowanie na samoloty wyraźnie zmalało, naturalnym więc okazało się przejście na produkcję samochodów osobowych. Tak powstały pierwsze modele Saaba, których kolejne wersje były produkowane aż do bankructwa firmy w 2013 roku. Pod koniec lat 60-tych Saab połączył się z koncernem Scania, do czego nawiązanie można znaleźć w wieloletnim logotypie marki. Saab nigdy nie mógł znaleźć jednak swojego miejsca na rynku, mimo wysokiej jakości wykonania oraz ciekawej stylizacji, nigdy nie trafił do mas i był przerzucany między właścicielami. Ostatecznie w 2013 roku firma ogłosiła bankructwo, została sprzedana chińskiemu inwestorowi, po czym wróciła, jednak już w małym nakładzie rocznym.

 

Wycieraczki do samochodów SaabW swojej ofercie posiadamy wycieraczki do wszystkich, popularnych modeli samochodów Saab.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz standardowe, hybrydowe i płaskie wycieraczki do Saab. Oferowane przez nas wycieraczki samochodowe na przednią i tylną szybę aut tej marki to doskonały zamiennik wycieraczek fabrycznie montowanych przez producenta.

Wycieraczki marki Dipp cechuje długa żywotnością oraz wysokie parametry użytkowe. Montując nasze wycieraczki do swojego Saab ‘a masz pewność dobrej widoczności w każdych warunkach atmosferycznych. 

Jakość i wyjątkowe walory użytkowe wycieraczek marki Dipp zostały już niejednokrotnie docenione przez właścicieli i użytkowników popularnych na polskich drogach aut marki Saab.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie wycieraczki dostarczamy szybką i bezpieczną przesyłką kurierską. 

W przypadku problemów z doborem odpowiedniej wycieraczki prosimy o kontakt. Obsługa naszego sklepu internetowego z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiednich wycieraczek do Twojego Saab ‘a.
 

Z poniższej listy kategorii wybierz model i rok produkcji pojazdu, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl