Strona główna1 » SUZUKI

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

SUZUKI

SUZUKI

Wycieraczki samochodowe Suzuki


Suzuki to dobrze znane wszystkim japońskie przedsiębiorstwo, które od lat słynie z produkcji m.in samochodów osobowych oraz motocyklów. Firma ta nigdy nie skupiała się na tworzeniu ogromnych, mocnych silników, swój focus kierowała raczej w stronę małych miejskich aut. Bardzo dużym rynkiem zbytu dla Suzuki są także motocykle (firma ta należy do wielkiej czwórki producentów motocykli na świecie). Firma zawsze inwestowała sporo pieniędzy w innowacje, a jej szeroka gama samochodów trafiała do najróżniejszych grup klientów. To co zawsze cechowało Suzuki to niska cena w porównaniu z wysoką jakości.
 

Wycieraczki do samochodów SuzukiSklep internetowy Dipp oferuje wycieraczki na przednią i tylną szybę do samochodów Suzuki.

W naszej ofercie znajdziesz wycieraczki płaskie i hybrydowe do najbardziej popularnych modeli aut marki Suzuki. Nasze wycieraczki do Suzuki jakością nie ustępują tym fabrycznie montowanym przez japońskiego producenta.

Wycieraczki Dipp charakteryzują się wyjątkowo długą żywotnością oraz wysokimi parametrami użytkowymi. Walory użytkowe produktów marki Dipp zostały już niejednokrotnie docenione przez posiadaczy samochodów marki Suzuki. Wycieraczki pracują bardzo cicho oraz doskonale oczyszczają szybę samochodową, zapewniając tym samym bardzo dobrą widoczność podczas jazdy.

Zakupione w naszym sklepie wycieraczki do Suzuki dostarczymy wysyłamy szybką i bezpieczną przesyłką kurierską. 

Jeżeli masz trudności z doborem odpowiedniego modelu wycieraczki do Twojego samochodu skontaktuj się nami. Obsługa naszego sklepu pomoże w zakupie odpowiedniego modelu wycieraczki do posiadanego samochodu.
 

Z poniższej listy wybierz model i rok produkcji samochodu Suzuki, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl