Strona główna1 » DAIHATSU

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

DAIHATSU

DAIHATSU

Wycieraczki DaihatsuChoć Daihatsu nigdy nie było marką, która zdobyła dużą popularność w Europie czy Stanach Zjednoczonych, na swoim rodzimym japońskim rynku było ono całkiem popularne. Samochody tej marki idealnie sprawowały się na zatłoczonych, japońskich drogach, a niska cena tylko ich popularność zwiększała. Niestety rynek motoryzacyjny ma tendencję do zmian i w XXI wieku firma nie radzi sobie już tak dobrze jak wcześniej. Ostatnio zatem podpisano porozumienie z Toyotą, która przejęła pozostałe udziały w firmie i stała się całościowym właścicielem marki. Pod skrzydłami Toyoty, Daihatsu ma rozwinąć swoje skrzydła i wrócić do łask klientów w segmencie małych aut miejskich.

 

Wycieraczki do samochodów Daihatsu


Sklep Dipp oferuje wysokiej jakości wycieraczki do samochodów Daihatsu.

W swojej ofercie posiadamy płaskie i hybrydowe wycieraczki samochodowe do najbardziej popularnych modeli aut marki Daihatsu. Posiadamy zarówno wycieraczki na przednią jak i tylną szybę aut tej japońskiej marki. Nasze wycieraczki do Daihatsu jakością nie ustępują tym fabrycznie montowanym przez producenta.

Wszystkie wycieraczki marki Dipp, niezależnie od modelu i marki pojazdu, do którego są przeznaczone, charakteryzują się długą żywotnością oraz wysokimi parametrami użytkowymi. Wyjątkowe walory użytkowe wycieraczek marki Dipp zostały już niejednokrotnie docenione przez właścicieli i użytkowników samochodów marki Daihatsu.

Wycieraczki marki Dipp swoją cichą pracą oraz skutecznym usuwaniem wody i wszelkich zanieczyszczeń z szyby samochodowej gwarantują komfort podróży i bardzo dobrą widoczność w każdych warunkach atmosferycznych.

Zakupione w naszym sklepie wycieraczki do Daihatsu dostarczamy szybką i bezpieczną przesyłką kurierską. 

W przypadku problemów lub wątpliwości przy doborze odpowiedniej wycieraczki prosimy o kontakt. Obsługa naszego sklepu z przyjemnością pomoże i doradzi w wyborze odpowiednich wycieraczek do Twojego Daihatsu.
 

Z poniższej listy wybierz model i rok produkcji pojazdu, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl