Wycieraczki samochodowe » Najczęściej zadawane pytania
Dobór wycieraczek

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytania dotyczące naszego sklepu lub wycieraczek samochodowych? Możesz do nas napisać, zadzwonić. Może znajdziesz również odpowiedź na swoje pytanie poniżej. Krótko i na temat wycieraczek. 

 Jak dobrać wycieraczki do samochodu ?Wycieraczki można dobrać na 3 sposoby:

- wybierając Markę - Model - Rocznik z szybkiej wyszukiwarki na głównej stronie - system sam wskaże pasujące modele wycieraczek do wybranego samochodu

- wybierając z menu po lewej stronie Model - Markę i Rocznik - system przefiltruje wycieraczki pasujące odpowiednio do danej Marki - Modelu i Rocznika samochodu

- wpisując w pole szukaj nazwę samochodu (lewy górny róg strony)


 

Jak szybko otrzymam wycieraczki po zamówieniu ?Większość asortymentu wysyłamy w dzień zamówienia. Ogranicza nas tutaj przyjazd kuriera, który następuje przeważnie w godzinach 12 - 16. Bardzo często zamówienia złożone nawet o godzinie 15 wysyłamy jeszcze tego samego dnia.

 

Które wycieraczki wybrać hybrydowe czy płaskie ?Jeśli posiadasz uchwyt typu U możesz wybrać model wycieraczek odpowiadający Twoim gustom. Jeśli jest to inny uchwyt wycieraczki pakowane są w komplety dedykowane i tutaj kierujemy się zasadą aby produkt był jak najbardziej zbliżony do oryginału.

 

Czy w sklepie kupię również tylną wycieraczkę ?Tak w ofercie posiadamy również wycieraczki na tylne szyby. Wybierając model danego samochodu sklep wskazuje również wycieraczkę na tył. Warto zakupić jednocześnie przedni komplet jak również tylną wycieraczkę jednocześnie. Unika się w ten sposób dodatkowego kosztu dostawy.

 

Czy rejestracja w sklepie jest konieczna aby dokonać zamówienia wycieraczek.Nie jest konieczna. Można wykonać zamówienie bez rejestracji. Polecamy jednak rejestracje. Zarejestrowani użytkownicy od czasu do czasu mogą skorzystać z preferencyjnego zakupu naszych wycieraczek.


 

Co jeśli wycieraczki nie będą pasować ?W każdej chwili przyjmiemy zwrot niezałożonych wycieraczek więc niczym się nie przejmuj tylko skontaktuj się z nami. Sprawdzimy powód nieprawidłowości i rozwiążemy problem.

 

Kupiłem wycieraczki - wycieraczki nie ścierają, co zrobić ?Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko ale niestety nie da się ich całkowicie wykluczyć. Na wycieraczki jest oczywiście gwarancja i taki problem rozwiążemy. Telefonicznie lub poprzez e-mail spróbujemy zdiagnozować problem.
Jeśli wycieraczki są wadliwe doślemy drugi komplet. Zdarzają się sytuacje ,że problem leży po stronie ramion wycieraczek. Drugi komplet zazwyczaj wyklucza możliwość problemu po stronie wycieraczek i pozwala ocenić sytuację.

Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu