Strona główna1 » VW

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

VW

VW

Volkswagen wycieraczki samochodowe

 


Historia marki Volkswagen rozpoczyna się dość późno bo na początku lat 30-tych. Mało kto wie, że firma ta powstała spod skrzydeł właściciela Porsche, który otrzymał zlecenie na wykonanie taniego auta dla klasy średniej (nawiązuje do tego nazwa - w wolnym tłumaczeniu Auto dla ludu). Pierwszym modelem Volkswagena był legendarny i znany do dziś na całym świecie Garbus. Na przestrzeni lat firma awansowała na pozycję największego producenta aut osobowych w Europie i stopniowo zaczęła przejmować rynek pochłaniając inne marki. Stąd dziś w portfolio Volskwagena możemy spotkać takie firmy jak Audi, Skoda czy Porsche. Auta firmy można spotkać na drogach całego świata, doceniane są ze względu na swoją jakość wykonania, ciekawy styl oraz bezpieczeństwo jazdy.

 

Wycieraczki do samochodów Volkswagen (VW)


Wycieraczki do samochodów Volkswagen w sklepie internetowym Dipp to szeroka oferta hybrydowych i płaskich modeli do wszystkich wersji nadwozia aut tej marki. Posiadamy wycieraczki do Volkswagena na przednie oraz tylne szyby.

Seria wycieraczek przeznaczona do samochodów marki Volkswagen to produkty sprawdzone i przetestowane na drodze. Nasze wycieraczki charakteryzują się wyjątkową trwałością.  Specjalna guma wykorzystana do produkcji pióra wycieraczki powoduje, iż przylega ono idealnie do szyby samochodowej na całej swojej długości. Dzięki temu wycieraczka w skuteczny sposób usuwa wodę i zanieczyszczenia podczas jazdy.

Zakładając do samochodu Volkswagen wycieraczki marki Dipp możesz mieć pewność, iż jazda nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych nie będzie wiązała się z dyskomfortem wynikającym z ograniczonej widoczności.

Wycieraczki do Volkswagena posiadamy w ciągłej sprzedaży, a wszystkie zamówienia naszych klientów realizujemy w szybkim tempie. Zakupione produkty dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

W przypadku wątpliwości przy wyborze odpowiedniej wycieraczki do posiadanego auta VW, skontaktuj się z nami. Obsługa naszego sklepu z przyjemnością pomoże w doborze właściwego modelu wycieraczki.
 

Poniżej wybierz model i rok produkcji Volkswagena, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Podkategorie
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl