Strona główna1 » ROVER

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

ROVER

ROVER

Wycieraczki Rover


Rover to brytyjska marka samochodów osobowych klasy średniej, która przez długi czas była największą na Wyspach i odnosiła sukcesy także za granicą. W latach 80-tych firma ściśle współpracowała z japońską Hondą, czego efektem są bardzo podobne nadwozia samochodów między tymi firmami w tamtym okresie (skierowane na różne rynki). Pod koniec dwudziestego wieku firma została przejęta przez BMW, które jednak dość szybko pozbyło się marki. Ta została przejęta przez nowo powstałe konsorcjum, które jednak nie odniosło sukcesu i firma zaczęła upadać, by w 2005 ogłosić swoją upadłość. Prawa i fabryki zostały wyprzedane wielu firmom, głównie z Azji, którzy kontynuują działalność marki.

 

Wycieraczki do samochodów RoverPosiadamy wycieraczki do wszystkich popularnych w naszym kraju modeli samochodów Rover

Sklep Dipp oferuje wycieraczki do Rover ‘a we wszystkich wersjach nadwozia. U nas zakupisz zarówno standardowe, hybrydowe jak i płaskie wycieraczki do samochodu tej brytyjskiej marki. U nas zakupisz wycieraczki na przednią i tylną szybę do wszystkich modeli aut tej marki. 

Dostarczamy wycieraczki samochodowe, które sprawdzają się w każdych warunkach panujących na drodze. Wysokiej jakości guma użyta do produkcji piór naszych wycieraczek zapewnia ich długą żywotność oraz gwarantuje doskonałe usuwanie wody z szyby samochodowej. 

Wycieraczki samochodowe Dipp zostały już niejednokrotnie docenione przez właścicieli samochodów marki Rover. Dołącz do zadowolonej grupy naszych klientów, którzy wyposażyli swoje auta w niezawodne wycieraczki Dipp. 

U nas znajdziesz dowolny typ wycieraczki do Rover ‘a, a zamówione przez Ciebie produkty dostarczymy szybką przesyłką kurierską.

W przypadku trudności z doborem odpowiedniej wycieraczki do Twojej Łady skontaktuj się z nami. Pomożemy w doborze właściwego produktu do Twojego auta.
 

Z poniższej listy wybierz odpowiedni model i rok produkcji samochodu Rover, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl