Strona główna1 » CHRYSLER

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

CHRYSLER

CHRYSLER

Wycieraczki Chrysler


Choć Chrysler samochody produkować zaczął dość późno bo w latach 30-tych ubiegłego wieku (już po wielkim boomie motoryzacyjnym), to bardzo szybko odniósł sukces i stał się drugim największym producentem aut w Stanach Zjednoczonych. Po drugiej wojnie światowej koncern wpadł jednak w kłopoty finansowe i stracił na rzecz Forda pozycję, której już nigdy później nie udało się firmie odbudować. W latach 70-tych część udziałów w firmie przejął koncern FIAT, który stopniowo coraz bardziej angażował się w politykę Chryslera. To zaangażowanie przerodziło się w wieloletnią współpracę, która zakończyła się całkowitym przejęciem Chryslera przez włoską firmę i utworzeniem specjalnej spółki z siedzibą w Holandii kilka lat temu. To ciekawa taktyka, która sprawia, że Chrysler staje się powoli coraz bardziej europejski.
 

Wycieraczki do samochodów Chrysler


Wycieraczki do samochodu Chrysler w naszym sklepie internetowym to szeroki wybór płaskich i hybrydowych wycieraczek do wszystkich wersji nadwozia samochodów tej marki. Oferujemy wycieraczki zarówno na przednią jak tylną szybę amerykańskich pojazdów.

Seria wycieraczek Dipp przeznaczona do samochodów marki Chrysler to produkty sprawdzone i przetestowane na drodze. Nasze wycieraczki charakteryzują się długą żywotnością, cichą pracą i są niezawodne w każdych warunkach atmosferycznych. Guma użyta do produkcji pióra wycieraczki sprawia, iż przylega ono idealnie do szyby samochodowej nawet podczas jazdy z wyższą prędkością.

Dokładne odprowadzanie wody z szyby każdego Chryslera oraz niezawodność w każdych warunkach zostały już niejednokrotnie docenione przez użytkowników i posiadaczy samochodów tej marki. Kupując wycieraczki Dipp otrzymujesz bardzo dobry produkt w przystępnej cenie.

Wycieraczki do Chryslera posiadamy w ciągłej sprzedaży, a wszystkie zamówienia realizujemy w szybkim tempie. Zakupione produkty dostarczamy bezpiecznie za pośrednictwem zaufanej firmy kurierskiej.

Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort podróży swoim Chryslerem montując w nim nasze wycieraczki! 
 

Wybierz poniżej model i rok produkcji Chryslera, do którego potrzebujesz nowych wycieraczek.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl