Wycieraczki samochodowe » O firmie DIPP
Dobór wycieraczek

O firmie DIPP

O firmie DIPPMarka DIPP powstała w 2009 roku. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży wysokiej jakości wycieraczek samochodowych. Produkty z logo DIPP to najpopularniejsze zamienniki oryginalnych wycieraczek w Polsce. 

Oferowane przez nas wycieraczki do samochodów wykonane są z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Do produkcji wycieraczek wykorzystujemy między innymi wysokiej jakości kauczuk. 10-letnie doświadczenie, precyzja wykonania naszych piór wycieraczek samochodowych oraz wysokiej jakości materiały użyte do ich produkcji spotkały się z uznaniem posiadaczy samochodów w Polsce. 

 

Opinie o wycieraczkach samochodowych DIPP


Jakość wycieraczek samochodowych z logo DIPP znajduje odzwierciedlenie w wielu pozytywnych opiniach pozostawianych przez klientów na motoryzacyjnych forach internetowych, porównywarkach cen oraz w serwisach opiniujących. 

Pozytywne opnie o naszych wycieraczkach w porównywarce ceneo.pl https://www.ceneo.pl/sklepy/dipp.pl-s28913

Opnie o wycieraczkach samochodowych DIPP w serwisie opineo.pl https://www.opineo.pl/opinie/dipp-pl


 

Sprawdzony partner


Jesteśmy zaufanym i sprawdzonym partnerem handlowym. Firma DIPP każdego roku obecna jest na najważniejszych targach i imprezach motoryzacyjnych w Polsce i zagranicą takich jak Automotive Parts Expo czy Warsaw Motor Show.

Nie jesteśmy wielką korporacją. U nas spotkasz się z życzliwością oraz profesjonalną i rzetelną obsługą. Wszystkie oferowane przez nasz sklep wycieraczki znajdują się na stanie magazynowym, a zakupione produkty wysyłamy szybko i bezpiecznie firmą kurierską. Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny bądź fakturę VAT. Naszym klientom pomagamy w doborze odpowiednich piór wycieraczek.

 

Zespół firmy DIPP


zespół pracowników firmy dipp na targach Warsaw Motor Show

 

Gwarancja jakości


Wszystkie wycieraczki samochodowe DIPP objęte są gwarancją jakości. Stosujemy bezproblemową politykę zwrotu zakupionych produktów. Satysfakcja z zakupów i zadowolenie Klientów są dla nas kwestiami priorytetowymi. Dbając o najwyższy poziom obsługi zapewniamy bezproblemowy kontakt mailowy i telefoniczny z biurem obsługi klienta naszej firmy.
 

Siedziba firmy DIPP:


Abakmedia Dariusz Widlarz
ul. Główna 64
34-123 Chocznia

 

Dane kontaktowe:


tel. 537-779-098
e-mail: biuro@dipp.pl

 

Informacje prawne:


Właścicielem marki DIPP jest firma Abakmedia Dariusz Widlarz wpisana do ewidencji działalności gospodarczej miasta Wadowice.

Firma zarejestrowana jest w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki pod numerami:

Numer NIP 5512339945
Numer REGON 120366001

Zapraszamy do zakupów naszych wycieraczek samochodowych

pozdrawiamy
Zespół dipp.pl 

Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu