Wycieraczki samochodowe » Wycieraczki płaskie
Dobór wycieraczek

Wycieraczki płaskie

Płaskie wycieraczki do szyb

Charakterystyka płaskich wycieraczek samochodowych

 

Płaskie wycieraczki do samochodu to podstawowy produkt w ofercie naszego sklepu. Płaskie wycieraczki do szyb samochodowych charakteryzują się dużą uniwersalnością, ponieważ pasują do 95% pojazdów. Pióra produkowanych przez nas płaskich wycieraczek posiadają standardowe mocowanie tzw. U na haczyk, które większość użytkowników zapewne kojarzy ze swojego auta. Ten rodzaj zapewnia solidne i pewne mocowanie pióra do ramienia wycieraczki na szybie samochodu.płaskie wycieraczki samochodowe

 

Budowa płaskich wycieraczek samochodowych 
Płaskie wycieraczki samochodowe nie posiadają zewnętrznego szkieletu. Tego ten wycieraczki do szyb samochodowych zbudowany jest z elastycznego materiału i bardzo wytrzymałego szkieletu wewnętrznego. Konstrukcja płaskiej wycieraczki zapewnia bardzo równomierne doleganie do szyby, dzięki temu dokładniej usuwa wodę i wszelkie zabrudzenia z szyby podczas jazdy, nawet przy większych prędkościach. Dodatkowym atutem wycieraczki płaskiej, stanowiącym znaczną przewagę nad standardową, metalową wycieraczką samochodową jest to, iż szkielet pióra wycieraczki jest osłonięty tworzywem przez co nie ma ono tendencji, tak jak w zwykłym szkielecie, do zamarzania. Wycieraczki płaskie do szyb samochodowych można montować zarówno w autach nowych jak i starszych modelach samochodów popularnych marek.
wycieraczka płaska dipp

Modele i walory konstrukcyjne płaskich wycieraczek do samochodów


 

 

Płaskie wycieraczki pasują do większości modeli samochodów. Posiadają szeroką gamę rozmiarów, począwszy od rozmiaru 11” do 28”. Pełny komplet płaskich piór wycieraczek do szyb składa się z dwóch sztuk pojedynczych, wycieraczek, zazwyczaj różnych rozmiarów, w zależności od zaleceń producenta samochodu.


Walory konstrukcyjne płaskich wycieraczek samochodowych:

  • Estetyczny wygląd pióra wycieraczki
  • Łatwy montaż wycieraczki
  • Odpowiednie dopasowanie do szyby samochodowej pod wpływem docisku
  • Ograniczona korozja wycieraczki przez brak zewnętrznych elementów metalowych
  • Mniejsza podatność na zamarzanie
  • Możliwość montażu w szerokiej gamie modeli samochodów – uniwersalne wykorzystanie w samochodach do 2005 r.

Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu