Wycieraczki samochodowe » Płatności
Dobór wycieraczek

Płatności

 

Sklep Dipp.pl proponuje poniższe formy płatności za zamówienie:

 

 

  • Przelewem online: płatność za pośrednictwem serwisu internetowego Dotpay Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, 30-552 Kraków, przy ulicy Wielickiej 72, zarejestrowana przez Sąd Rejonowy Kraków-Śródmieście w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000700791, posiadająca numer NIP 634-26-61-860, NIP EU PL6342661860, numer REGON 240770255 umożliwia realizację płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu internetowego. Wybierając tę formę płatności sklep przekieruje Państwa automatycznie są systemu Dotpay.pl.. W celu dokonania płatności, należy zalogować się do swojego banku wykorzystując dane do płatności internetowej i potwierdzić płatność.


 
  • Płatność kartą (Visa, Mastercard): bezpieczna forma płatności realizowana przez firmę Dotpay Sp. Z o.o.. Po dokonaniu zakupu i wyboru tej formy, zostają Państwo przekierowani do systemu Dotpay w celu dokonania płatności. Żadne dane dotyczące płatności, takie jak numer karty nie są przekazywane do sklepu. W momencie odnotowania zapłaty zamówienie zostaje przekazane do realizacji. W przypadku nieudanej autoryzacji prosimy o kontakt w celu ewentualnej zmiany formy płatności.

 
Aby zapewnić bezpieczeństwo, każda płatność elektroniczna jest weryfikowana przez operatora (terminy nie są zależne od sklepu Dipp.pl)
Z momentem realizacji Płatności zamówienie jest przekazywane do realizacji.​​​​​​
 
  • Przelewem tradycyjnym: ten rodzaj płatności oferowany jest Klientom ceniącym tradycyjną formę płatności poprzez bezpośrednie logowanie się na stronie banku, zapłata w placówce bankowej czy wykorzystując z usługi poczty. Dane do przelewu:

 

Dipp.pl
ul. Główna 64
34-123 Chocznia

 

Alior  Bank  71 2490 0005 0000 4600 1197 0791
 

W tytule należy wskazać numer złożonego zamówienia.

Zamówienie realizowane jest wraz z odnotowaniem wpłaty, czyli zaksięgowaniem środków na naszym koncie.

 

  • Przy odbiorze (za pobraniem): płatność dokonywana jest w momencie odbioru towaru, poprzez przekazanie stosownej kwoty kurierowi doręczającemu przesyłkę.

 

Sklep Dipp.pl nie pobiera dodatkowych opłat związanych z płatnościami online.


Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu