Strona główna1 » Wycieraczki hybrydowe

Kontakt

  • Abakmedia Dariusz Widlarz
    NIP: 5512339945
  • E-mail:biuro@dipp.pl
  • Telefon537-779-098
  • Godziny działania sklepuponiedziałek-piątek 9.00 - 16.00

Kategorie

Dobór wycieraczek

Wycieraczki hybrydowe

Dlaczego nazwa wycieraczki hybrydowe ? 
      Wycieraczki hybrydowe to japoński model wycieraczki montowany standardowo do najnowszych samochodów. Ze względu na standardowe mocowanie typu U hybrydowe wycieraczki można również założyć do starszych pojazdów. Tego typu wycieraczka do samochodu odznacza się bardzo nowoczesnym wyglądem znanym między innymi z Toyoty. Przedrostek hybrydowa wynika z połączenia technologi wycieraczki płaskiej z wycieraczką szkieletową.

 


hybrydowe wycieraczki samochodowe
 

Budowa wycieraczek hybrydowych. 

     Typ ten wycieraczek wyróżnia całkowicie osłonięte pióro bezpośrednio zintegrowane z ramieniem. Konstrukcja oparta na integracji pióra z ramieniem z dodatkowym wzmocnieniem - stelażem dociskającym pióro do szyby. Pozwala to na niezwykłą estetykę, połączoną z dyskretną stylistyką.  Poza walorami estetycznymi, dodatkowo przy produkcji pióra wycieraczki hybrydowej został zastosowany innowacyjny system docisku do szyby. Dzięki temu rozwiązaniu dokładne oczyszczanie szyby podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych nie stanowi problemu. Wycieraczka hybrydowa gwarantuje skuteczne usuwanie wody i nieczystości z szyby pojazdu zapewniając kierowcy dobrą widoczność. Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego są wykonane:
 

  • Elementy z tworzywa – wysokogatunkowy stop 
  • Elementy metalowe ocynkowana stal
  • Pióro wycieraczki z kauczuku

 

 

wycieraczka hybrydowa

Do jakich modeli można założyć wycieraczki hybrydowe ?

 

 

     W ramach tej gamy produktów wyróżniamy bogaty asortyment ze względu na długość wycieraczek. Począwszy od tzw. 14” – 26”. Komplet pasujący do danego modelu i rocznika samochodu składamy z dwóch pojedynczych, osobno pakowanych wycieraczek. Nie zawsze każdy z modeli aut ma obie wycieraczki takiej samej długości, wręcz przeciwnie zazwyczaj się różnią długością.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl