Wycieraczki samochodowe » Wycieraczki hybrydowe
Dobór wycieraczek

Wycieraczki hybrydowe

Dlaczego nazwa wycieraczki hybrydowe ? 
      Wycieraczki hybrydowe do szyb samochodowych to japoński model wycieraczek montowany standardowo do najnowszych autach. Ze względu na standardowe mocowanie typu U hybrydowe wycieraczki można również założyć do starszych pojazdów. Tego typu wycieraczka do samochodu odznacza się bardzo nowoczesnym wyglądem i bardzo dobrą skutecznością w usuwaniu wody z szyby samochodowej. Przedrostek hybrydowa wynika z połączenia technologi wycieraczki płaskiej z wycieraczką szkieletową.

 


hybrydowe wycieraczki samochodowe
 

Budowa wycieraczek hybrydowych 

   Wycieraczki hybrydowe wyróżnia całkowicie osłonięte pióro bezpośrednio zintegrowane z ramieniem. Konstrukcja tego typu samochodowej wycieraczki oparta została na integracji pióra z ramieniem z dodatkowym wzmocnieniem - stelażem dociskającym pióro wycieraczki do szyby. Pozwala to na niezwykłą estetykę, połączoną z dyskretną stylistyką.  Poza walorami estetycznymi, dodatkowo przy produkcji pióra wycieraczki hybrydowej został zastosowany innowacyjny system docisku do szyby samochodowej. Dzięki temu rozwiązaniu hybrydowe modele wycieraczek do szyb charakteryzują się dokładnym oczyszczanie szyby podczas jazdy w trudnych warunkach atmosferycznych. Hybrydowe wycieraczki do samochodów gwarantują skuteczne usuwanie wody i nieczystości z szyby pojazdu. w którym zostały zamontowane, zapewniając tym samym bardzo dobrą widoczność. Szczególną uwagę należy zwrócić na materiał, z którego wykonane są nowoczesne wycieraczki hybrydowe:
 

  • Elementy z tworzywa – wysokogatunkowy stop 
  • Elementy metalowe ocynkowana stal
  • Pióro wycieraczki z kauczuku

 

 

wycieraczka hybrydowa

W jakich modelach samochodów można montować hybrydowe wycieraczki do szyb?

 

 

     Wycieraczki hybrydowe do szyb samochodowych można montować niemal w każdym modelu samochodu, nawet w autach starszej generacji. W szerokiej gamie samochodowych wycieraczek hybrydowych wyróżniamy bogaty asortyment ze względu na długość piór wycieraczek. Począwszy od tzw. 14” – 26”. Komplet hybrydowych wycieraczek do szyb pasujący do danego modelu i rocznika samochodu składamy z dwóch pojedynczych, osobno pakowanych wycieraczek. Nie zawsze każdy z modeli aut ma obie wycieraczki takiej samej długości, wręcz przeciwnie zazwyczaj długości piór wycieraczek hybrydowych przedniej niej szyby samochodu różnią się od siebie długością.


Przejdź do strony głównej

Kategorie

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu